KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13439201
nr 1343 9201
Akvarell
RC Hallquist. "Birger Jarlsgatan". Signerad, daterad 33. Motivet: 30x25cm
Utrop:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:28:43
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm